TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, směs na podporu imunity a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci E-shop.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

ŘIDIČEM TRAKTORU NA FARMĚ

Měli jste jako malé děti touhu řídit traktor? Nyní se tento váš sen může stát realitou. Traktor John Deere čeká jen na vás. Zasedněte za volant, napíchněte na vidle balík sena a složte ho do řady, či ho odvezte do výběhu koním. 

Jak přesně zážitek probíhá?

Po příjezdu na místo se vás ujme farmář, seznámí vás s traktorem a dostanete krátkou instruktáž k ovládání lžíce či vidlí. Následně zasednete již na místo řidiče. Farmář je vám k dispozici po celou dobu zážitku a dohlíží na bezpečnost a správné ovládání traktoru.

Sezóna celoročně 
Počet osob 1
Diváci Jsou vítáni. Mohou fotit i natáčet.
Rezervace Ideálně 7 - 30 dní předem
Pořizování záznamu Je možné fotit i natáčet.
Délka a cena 1 hodina 990,-Kč
Lokalita Libouchec - Knínice, Ústí nad Labem
Co na sebe Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek - boty do bláta, sportovní oblečení.
Omezení

Nutné řidičské oprávnění sk. B, minimální věk 18 let.

Zážitek je možné zakoupit i dětem, farmář řídí a dítě se veze, může zvedat vidle i lžíci, pomáhat držet volant.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ JÍZDA NA KONI

Chtěli byste udělat někomu radost? Darujte jízdu na koni. Ze sedla je přeci nejkrásnější pohled na svět.

Vybrat si můžete ze 2 variant a to vyjížďky do přírody či tréninku na jízdárně. Obě varianty absolvujete se zkušeným trenérem a na hodném a spolehlivém koni. Vybrat si také můžete délku trvání zážitku a to na 1 nebo 2 hodiny.

Jak přesně zážitek probíhá?

Po příjezdu na místo se vás ujme trenér, seznámí vás s koněm, koně vám pomůže osedlat i nauzdit. Dále vám vysvětlí základní ovládání koně. Následně již nasednete na koně a vyjedete na vyjížďku či potrénujete na jízdárně. Celou dobu na vás dohlíží zkušený trenér s titulem Mistr ČR v jízdě na koni. 

Sezóna celoročně 
Počet osob 1
Diváci Jsou vítáni. Mohou fotit i natáčet.
Rezervace Ideálně 7 - 14 dní předem.
Pořizování záznamu Je možné fotit i natáčet.
Délka a cena 1 hodina 600,-Kč, 2 hodiny 1000,-Kč
Lokalita Libouchec - Knínice, Ústí nad Labem
Co na sebe Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek - sportovní boty, sportovní oblečení, jeans, helmu na kolo nebo koně.
Omezení

Jízda na koni je vhodná pouze pro zájemce bez zdravotního omezení.

Zážitek je možné zakoupit i dětem.


 

Ubytování v soukromí v indiánském teepee s možností pronájmu koní

Neobyčejné ubytování v severních Čechách v blízkosti Ústí nad Labem na vlastní louce u lesa. Ubytování vhodné zejména pro zamilované páry, rodiny i přátele.K teepee je možné si pronajmout i koně, kteří se vám u vašeho teepee budou pást, a v případě zájmu je možné si koně nasedlat a vyjet na vyjížďku po okolí se zkušeným doprovodem, povozit děti, či potrénovat na jízdárně na nedalekém ranči SHR. V teepee najdete jednodouchou manželskou postel, truhlu na věci, přistýlky. Teepee je tradičně vybaveno kůžemi, a indiánskými doplňky. Uprostřed teepee je ohniště. Celé teepee má dřevěnou podlahu. Vedle teepee je posezení a jednoduché wc a lesní sprcha. Připraveny jsou pro vás deky, povlečení, svíčky, hrnečky a skleničky, stolek a židle. Teepee je vhodné až pro 4 lidi, či pro páry. Děti vítány. Klasická koupelna je k dispozici na ranči.

Zcela nové teepee je umístěno v naprostém soukromí na veliké louce u lesa u vesničky Knínice, nedaleko Ústí nad Labem, sjezd Libouchec, dálnice směr Drážďany. Až k teepee je možné dojet autem. V blízkosti, ve vesnici se nachází ranč Smiling Horse, kde je možné si pronajmout koně, domluvit vyjížďku, či trénink na jízdárně nebo hale, pro dospělé i děti. Dále je zde rybník pro plavení na koních, a malá minizoo pro děti. Dále ranč nabízí vlastní farmářské produkty, mléko, vejce, ryby i maso. Objednat je možno masáže a střelbu z luku s profesionálním trenérem.

K zapůjčení je gril, a objednat si můžete i maso či ryby. Příjezd na ubytování a předání objektu od 15.hodin, odjezd a předání objektu.

Ceník 2020

1 den 1000,-kč/noc

Více dnů 800,-kč/noc

Pronájem 2 koní k teepee 200,-Kč/noc

Vyjížďka na koních s doprovodem 600,-Kč/1h

Vyjížďka na koních s doprovodem 1000,-Kč/2h

Trénink na jízdárně s trenérem 600,-Kč/45minut

Plavení s koněm 400,-Kč/30minut

při rezervaci více hodin s koňmi sleva

Masáž dle aktuální nabídky

Střelba z luku na terč s profesionálním trenérem 500,-/45minut

Kontaktní minizoo a prohlídka ranče vstup 60,-Kč/rodina 2+2 (kozy, kačenky, křepelky, králící, koťata, možnost vyzkoušet si dojení a krmení, koně American Paint horse, American Quarter horse, hříbátka)

Zážitkový den aneb 1 den farmářem 2000,-Kč/osoba Vyzkoušíte si na 1 den život farmáře, ráno nakrmíte koně, kozy, kachny, husy a ostatní droboť, některé koně odvedete na pastvu. Vyčistíte stání koním, a připravíte seno a podestýlku na večer. Na pastvu odvedete kozu Lízu, Mášu a Modelku. Poté traktorem – farmář vás zaučí, odvezete bobky z výběhu a navozíte balíky sena koním. Následuje kontrola vody, a čištění a ošetřování koní. Posbíráte vajíčka od slepiček a podojíte kozu. Ukážeme vám jak mléko zpracovat. Zkusíte nasedlat koně, a ukážeme vám práci s ním. V ceně zážitku je také oběd, pitný režim po celý den, a malý dárek na památku. 

Volné termíny červenec srpen září

rezervace prosím zasílejte na mail: shrkninice@seznam.cz tel Lucie Niklová: 731 052 148


 

Mapka: červená tečka je vaše teepee

modrá tečka ranč Smiling Horse