TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, směs na podporu imunity a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci E-shop.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Nabízíme pastevní a boxové ustájení

Luxusní ustájení pro koně, a skvělé zázemí pro jejich majitele, to je SMILING HORSE RANCH KNÍNICE.

Koně mají k dispozici 20ha pastvin, stálý přístup k senu, vodě, lizu a do přístřešku. K dispozici je i boxové ustájení a přímo v areálu je rybník k plavení koní i koupání. 

Boxové ustájení

Jedná se o novou stáj - velikost boxu 3x3 - 3x5m. Steleme slámou, v případě zájmu pilinami. V ceně ustájení je využívání jízdárny, haly, veškerého zázemí, vyvádění a zavádění koní do boxu, zajištění kováře, veterináře, zubaře a asistence. Krmení 2x denně- vlastní dle přání. Cena za boxové ustájení je 6000,-na měsíc.

Pastevní ustájení

K dispozici je několik výběhů pro koně s přístřešky s podlahou. Koně mají neustále seno, liz, vodu. Koně pravidelně kontrolujeme. V ceně pastevního ustájení je využívání celého areálu, jízdárna, vyhřívané zázemí, pronájem haly, možnost příkrmu 2x denně. Cena za pastevní ustájení je 5000,-na měsíc.

Náklady na kováře, veterináře, zubaře nejsou započítány v  ceně ustájení, ale zajišťujeme jejich pravidelné návštěvy.

Pro majitele koní je k dispozici: - sedlovna,klubovna se zamykacími skříňkami, toaleta, koupelna, saloon s krbem, s občerstvením a barem, vyhřívaná krmírna

Dále písková jízdárna 30x60m se skokovým materiálem, osvětlená krytá hala.

 

Soukromý rybník přímo v areálu pro plavení koní.

V areálu bydlíme, na koně dohlížíme neustále. V případě zájmu o ustájení nás kontaktujte. Za příplatek nabízíme čištění, pohybování, trénink, dekování, při boxovém ustájení je samozřejmostí vyvádění do výběhu a zavádění. Krmení záleží na domluvě.

Zima na ranči

 

Připouštění klisen, trénink koní i jezdců

Dále zajistíme připouštění, naším nebo cizím hřebcem, inseminaci, vyšetření klisny a další. Asistence a kamerový systém při porodu.

Nabízíme k ustájení také kvalitní výcvik koně - western/anglie, cena od 4.500,- za měsíc. Zaměření výcviku dle požadavků majitele.

Nabízíme také výcvik jezdců na vlastním koni, western, anglie - parkur, drezura, cena 400,-/hodina/vlastní kůň ustájení na SHR. Licence samozřejmostí.

Pro majitele ustájených koní je k zapůjčení nový přepravník Wormann se sedlovnou - 800,-Kč/den. Případně koně přivezeme, odvezeme. 

Přivítáme především pohodové majitele kteří se zajímají o přirozenou komunikaci, a jezdecký sport na závodní nebo hobby úrovni. Areál je pro majitele koní otevřen každý den od 7 - 22.hodin.