TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • NOVINKA! Ubytování v novém indiánském teepee. V absolutním soukromí, na louce s koňmi vedle lesa. Více informací v sekci Ubytování v teepee.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

 

Novinka!

Ubytování v soukromí v indiánském teepee s možností pronájmu koní

Neobyčejné ubytování v severních Čechách v blízkosti Ústí nad Labem na vlastní louce u lesa. Ubytování vhodné zejména pro zamilované páry, rodiny i přátele.

K teepee je možné si pronajmout i koně, kteří se vám u vašeho teepee budou pást, a v případě zájmu je možné si koně nasedlat a vyjet na vyjížďku po okolí se zkušeným doprovodem, povozit děti, či potrénovat na jízdárně na nedalekém ranči SHR.

V teepee najdete jednodouchou manželskou postel, truhlu na věci, přistýlky. Teepee je tradičně vybaveno kůžemi, a indiánskými doplňky. Uprostřed teepee je ohniště. Celé teepee má dřevěnou podlahu. Vedle teepee je posezení a jednoduché wc a lesní sprcha. Připraveny jsou pro vás deky, povlečení, svíčky, hrnečky a skleničky, stolek a židle. Teepee je vhodné až pro 4 lidi, či pro páry. Děti vítány. Klasická koupelna je k dispozici na ranči.

Zcela nové teepee je umístěno v naprostém soukromí na veliké louce u lesa u vesničky Knínice, nedaleko Ústí nad Labem, sjezd Libouchec, dálnice směr Drážďany. Až k teepee je možné dojet autem. V blízkosti, ve vesnici se nachází ranč Smiling Horse, kde je možné si pronajmout koně, domluvit vyjížďku, či trénink na jízdárně nebo hale, pro dospělé i děti. Dále je zde rybník pro plavení na koních, a malá minizoo pro děti. Dále ranč nabízí vlastní farmářské produkty, mléko, vejce, ryby i maso. Objednat je možno masáže a střelbu z luku s profesionálním trenérem.

K zapůjčení je gril, a objednat si můžete i maso či ryby.

Příjezd na ubytování a předání objektu od 15.hodin, odjezd a předání objektu do 11.hodin.

Ceník 2018

1 den 1000,-kč/noc

Více dnů 800,-kč/noc

Pronájem 2 koní k teepee 200,-Kč/noc

Vyjížďka na koních s doprovodem 600,-Kč/1h

Vyjížďka na koních s doprovodem 1000,-Kč/2h

Trénink na jízdárně s trenérem 600,-Kč/45minut

Plavení s koněm 400,-Kč/30minut

při rezervaci více hodin s koňmi sleva

Masáž dle aktuální nabídky

Střelba z luku na terč s profesionálním trenérem 500,-/45minut

Kontaktní minizoo a prohlídka ranče vstup 60,-Kč/rodina 2+2 (kozy, kačenky, křepelky, králící, koťata, možnost vyzkoušet si dojení a krmení, koně American Paint horse, American Quarter horse, hříbátka)

Zážitkový den aneb 1 den farmářem 2000,-Kč/osoba Vyzkoušíte si na 1 den život farmáře, ráno nakrmíte koně, kozy, kachny, husy a ostatní droboť, některé koně odvedete na pastvu. Vyčistíte stání koním, a připravíte seno a podestýlku na večer. Na pastvu odvedete kozu Lízu, Mášu a Modelku. Poté traktorem – farmář vás zaučí, odvezete bobky z výběhu a navozíte balíky sena koním. Následuje kontrola vody, a čištění a ošetřování koní. Posbíráte vajíčka od slepiček a podojíte kozu. Ukážeme vám jak mléko zpracovat. Zkusíte nasedlat koně, a ukážeme vám práci s ním. V ceně zážitku je také oběd, pitný režim po celý den, a malý dárek na památku.


 

Volné termíny

červenec

srpen

září


 

rezervace prosím zasílejte na mail: shrkninice@seznam.cz

tel Lucie Niklová: 731 052 148


 

Mapka: červená tečka je vaše teepee

modrá tečka ranč Smiling Horse