TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, směs na podporu imunity a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci E-shop.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Letní prázdniny s koňmi na ranči SHR 2022

Připravili jsme pro děti letní jezdecké kurzy s koňmi pro začátečníky i pokročilé jezdce.

1. TURNUS:  3.-9.července  OBSAZENO
2. TURNUS: 10.-16.července OBSAZENO
3. TURNUS: 17.-23.července OBSAZENO
4. TURNUS:  24.-30.července  OBSAZENO
5. TURNUS:  31.-6.srpna OBSAZENO
6. TURNUS:  7.-13.srpna   OBSAZENO
7. TURNUS:  14.-20.srpna  OBSAZENO
8. TURNUS:  21.-27.srpna   4 MÍSTA VOLNÁ

Tábor je vhodný pro děti od 6ti do 18ti let. Každý den, budeme jezdit na koních, chybět nebude výcvik ze sedla na jízdárně, vyjížďky ven, plavení koní, celodenní výlet, táboráky, a také si děti vyzkouší tzv. horsemanship - práci ze země s koněm a cirkusové kousky. Výcvik povede zkušený cvičitel s jezdeckou licencí a mnoha závodními úspěchy. Jezdíme western i anglii - parkur a drezuru. Děti se zapojí do celotáborové hry, hledání pokladu, a mnoho dalších aktivit. 

Děti budou jezdit na hodných koních v anglických i westernových sedlech, a každé z dětí bude mít přiděleného svého koně po celou dobu tábora o kterého se budou starat. 

Ubytování je přímo na ranči v hezkých pokojích. Po celou dobu tábora je zajištěn pitný režim a jídlo 5x denně - výborná domácí kuchyně SHR. Mimo koní se na ranči nachází i mnoho dalších zvířat se kterými děti přijdou do styku, máme kozy, husy, kachny, králíky, a další drobotinu. Jako každý rok očekáváme narození hříbátek.

Cena tábora je 5000,-Kč. 

V případě zájmu je níže k dispozici přihláška a další informace k táboru. Další informace sdělíme na tel. 731052148 nebo na mailu shrkninice@seznam.cz, či fb Lucie Niklová.

Na všechny táborníky se těší Smiling team.

INFORMACE K LETNÍMU TÁBORU 2022

Pořadatel: Smiling Horse Ranč Knínice, Niklův Dvůr

Adresa tábora: SHR Knínice 111, Ústí nad Labem 40002

Odjezd a příjezd na tábor:

Příjezd vždy v neděli v 17.00 hodin, odjezd vždy v sobotu ve 12.00 hodin.

Odpovědní vedoucí: Lucie Niklová, mob.: 731052148, shrkninice@seznam.

Cena a termín: 5000 Kč. V ceně tábora je zahrnuta strava, nocleh v pokojích v domě po 3-5dětech v pokoji, celodenní péče a vše s táborem související, zapůjčení koní a vybavení. Tábor začíná příjezdem a končí odjezdem z areálu tábora.

Další informace: www.smilinghorseranch.cz další dotazy - shrkninice@seznam.cz a na výše uvedených telefonech.

Závazná přihláška: Vyplněnou přihlášku zašlete na emailovou adresu shrkninice@seznam.cz O přijetí dítěte na tábor vás budeme informovat.

Úhrada: Platby, prosíme, zasílejte na náš účet č. 2101207253 / 2010 (Fio banka a.s.). Variabilní symbol – uveďte datum narození dítěte ve tvaru ddmmrrrr a do poznámky napište jméno dítěte – NUTNÉ!!! (Např. variabilní symbol 01061995 u dítěte narozeného 1. 6. 1995., zpráva pro příjemce „Jméno a příjmení“). Platbu zasílejte do 10ti dnů od zaslání přihlášky. Každou platbu na vyžádání potvrdíme na email uvedený v přihlášce. Pokud budete potřebovat fakturu pro zaměstnavatele, napište nám tuto informaci již do přihlášky a my Vám ji zašleme opět na Váš email.

Věk dětí: Na tábor přijímáme děti, které v tomto kalendářním roce dosáhnou min. věku 6 let a max. věku 17 let.

Kapacita tábora:  12 dětí.

Stravování: 5x denně. Jedná se o stravování domácího typu, které je vhodné pro děti. Po příjezdu do tábora je připravena svačina a následně večeře, proto dětem nedávejte větší zásoby jídla na cestu, pouze malou svačinu a pití. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Program tábora: Minimálně 1x denně jízda na koni, většinou 2x denně. Děti o koně i pečují, krmí, čistí, pracují se hříbátky atp. Při příznivém počasí plavení koní v našem rybníce, nebo celodenní výlet s koňmi na koupání - pro starší 13.let. Návštěva ZOO, táborová hra, hledání pokladu, táborák, noční hra a mnoho dalšího.

Doporučujeme: Doporučujeme dítě připojistit proti pádu z koně.

Návštěvy rodičů: Nedoporučujeme. Berte prosím v potaz psychiku malých dětí, které rodiče nemohou navštívit.

Finance na vstupné do ZOO: 200,-Kč - bude vybíráno při příjezdu na tábor - doprava do zoo, vstupné, vláček. 

Kapesné: Na výlet do zoo doporučujeme kapesné ve výši 300 - 500 Kč dle uvaženi rodičů. 

Při příjezdu na tábor nezapomeňte odevzdat - bez dokumentů nebude dítě přijato na tábor! : prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte viz formulář dole, souhlas zákonných zástupců dítěte o absolvování jezdeckých aktivit viz formulář dole, posudek lékaře o zdravotní způsobilosti k účasti dítěte na dětském táboře (je možné akceptovat posudek, který byl použit např. na školu v přírodě. Posudek platí 12 měsíců od data vystavení, jeho platnost však nesmí skončit dříve než den po skončení tábora) - vystavuje lékař, kopii průkazky zdravotní pojišťovny nebo její originál.

Doporučený seznam věcí na tábor

Na tábor prosím nedávejte dětem sebou elektronické hry, audio přístroje, drahé hodinky, řetízky, prstýnky, náušnice a další cenné předměty. Mobilní telefony jsou na uvážení každého rodiče. Za tyto osobní věci včetně telefonu si každé dítě ručí samo. V případě ztráty či poškození neponese organizátor ani vedení tábora žádnou odpovědnost.

Doporučený seznam věcí na tábor (možno vlepit do kufru):

OBLEČENÍ: OSTATNÍ: 7 x spodní prádlo ručník, osuška + osuška k vodě 10–12 x ponožky slabé hygienické potřeby (kartáček, pasta, sprchový gel nebo 2 x ponožky silné mýdlo, šampón, hřeben, žínka) 6 x triko krátký rukáv kapesníky 3 x triko dlouhý rukáv sluneční brýle 4 x mikina opalovací krém 5 x tepláky šátek 5 x šortky baterka + baterie 1 x šusťáková bunda + šusťáky dopisní papíry, známky 1 x bunda psací potřeby, pastelky, nůžky, blok 1 x pláštěnka knížka, hra, hračka 1-2 x oblečení na spaní, 1 x plavky, 1 x čepice proti slunci 1 x přezůvky batoh na výlety!!! 1 x sandále uzavíratelnou láhev na pití (nejlépe cykloláhev) 1 x pevná obuv turistická 1 x sportovní obuv k ježdění na koni, 1 x holínky, helma na koně či na kolo, ochranná jezdecká vesta (doporučujeme), repelent, menší děti rukávky do vody a další dle uvážení rodičů.


ZKOPÍRUJTE SI PROSÍM A VYPLŇTE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA na letní jezdecký tábor v Knínicích 2022

Příjmení a jméno dítěte:

Datum narození:

Bydliště:

PSČ:

Zdravotní pojišťovna:

Termín tábora: 

Poznámka k přihlášce:

Faktura ANO x NE: pokud ano, vyplňte fakturační adresu, např. zaměstnavatele:

 


 

Zákonný zástupce dítěte (prosíme o vyplnění vč. telefonu i emailového spojení = DŮLEŽITÉ!)

Příjmení a jméno:

Tel.:

Email.:

Další telefonické spojení na rodiče či jiného zástupce v době konání tábora:

Souhlasím s tím, že fotografie či videa mého dítěte, ať již skupinová nebo individuální, mohou být umístěny na internetových stránkách organizátora tábora ANO x NE (zaškrtněte)


 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte (stačí elektronicky - není nutné skenovat - přihlášku podepíšete osobně při příjezdu na tábor)

Tuto závaznou přihlášku zašlete na emailovou adresu: shrkninice@seznam.cz 


Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte ze dne příjezdu na tábor


 

Prohlašuji, že moje dítě:

Datum narození:

Adresa bydliště:

PSČ:

je zdravé a může se zúčastnit letního dětského tábora v Knínicích

U dítěte se projevují alergie na tyto potraviny, léky:

 

Dítě užívá tyto léky (vč. dávkování):

Dítě nesmí užívat tyto léky:

Další upozornění:

 

Dítě je plavec / neplavec (zakroužkujte, nehodící se škrtněte).

Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídil mému dítěti změnu režimu. Dítě nejeví známky akutního onemocnění (průjem, teplota apod.) a orgán ochrany veřejného zdraví (hygienik) ani ošetřující lékař mu nenařídil karanténní opatření. Není mi také známo, že by dítě v posledních čtrnácti dnech přišlo do styku s osobami, které onemocněly přenosnou nemocí nebo mají podezření na přenosnou nemoc či infekci. Dítě je schopno účasti na táboře. Místopřísežně prohlašuji, že údaje uvedené na nástupním listu odpovídají skutečnosti k dnešnímu dni. Jsem si vědom(a) právních důsledků, pokud by uvedené údaje nebyly pravdivé.


 

 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte


Souhlas zákonných zástupců dítěte o absolvování jezdeckých aktivit (podepište v den odjezdu na tábor a odevzdejte při odjezdu)


 

Prohlašuji, že moje dítě:

Datum narození:

Adresa bydliště:

PSČ:

je schopné absolvovat jízdu na koni ve všech chodech v rámci programu letního dětského tábora pořádaného SHR Knínice, že si nejsem vědom(a) žádných zdravotních a ani jiných omezení, které by dítěti znemožňovaly tyto aktivity vykonávat. Prohlašuji též, že jsem si vědom(a), že v případě nedodržení pokynů zodpovědného personálu může ve velice výjimečných případech dojít ke zranění. Pro tyto případy je dítě připojištěno proti pádu z koně.

 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte

 


3. - 7.2. 2020 JARNÍ PRÁZDNINY NA RANČI

Připravili jsme pro děti příměstský tábor pro děti od 6ti do 18ti let. 

Každý den příjezd dětí mezi 7-9.hodinou a odjezd mezi 17.-18.hodinou. 

Každý den budou děti jezdit na koních, vyjíždky do přírody, trénink na hale, práce ze země, podílet se na krmení místování a další péči o koně i ostatní zvířatka na ranči. 3x denně jídlo, 2x svačina a 1x oběd domácí kuchyně SHR, pitný režim. 

Zábava a hry venku v lese i v salonu v teple. Pokud bude sníh budeme jezdit na saních tazenymi konmi. 

Cena za všechny dny je 3000,-Kč na dítě, v případě zájmu jen o některý den, je cena 900,-Kč na den. 

Přihlášku prosím vyplnte a zašlete na mail shrkninice@seznam.cz

V případě zájmu o jiný termín, napište, rádi vám tábor uděláme i v jiný datum.

Těšíme se, Lucka a Standa. 


 

ZAŽILI JSME :-)