TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • NOVINKA! Ubytování v novém indiánském teepee. V absolutním soukromí, na louce s koňmi vedle lesa. Více informací v sekci Ubytování v teepee.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Letní prázdniny s koňmi na ranči SHR 2019

Připravili jsme pro děti letní jezdecké kurzy s koňmi.

1. TURNUS: 30.-6.července  - začátečníci i pokročilí VOLNÉ
2. TURNUS: 7.-13.července - tábor určen jen pro děti starší 13.let VOLNÉ
3. TURNUS: 14.-20.července  - začátečníci i pokročilí VOLNÉ
4. TURNUS: 21.-27.července - začátečníci i pokročilí 1 poslední volné místo
5. TURNUS: 28.-3.srpna - začátečníci i pokročilí  0 VOLNÝCH MÍST
6. TURNUS: 4.-10.srpna - lukostřelecký tábor - bez jízdy na koni VOLNÉ
7. TURNUS: 11.-17.srpna  - začátečníci i pokročilí  0 VOLNÝCH MÍST
8. TURNUS: 18.-24.srpna - začátečníci i pokročilí VOLNÉ
9. TURNUS: 25.-31.srpna - tábor určen jen pro děti starší 13.let  0 VOLNÝCH MÍST

Tábor je vhodný pro děti od 6ti do 18ti let. Každý den, budeme jezdit na koních, chybět nebude výcvik ze sedla na jízdárně, vyjížďky ven, plavení koní, celodenní výlet, táboráky, a také si děti vyzkouší tzv. horsemanship - práci ze země s koněm a cirkusové kousky. Výcvik povede zkušený cvičitel s jezdeckou licencí a mnoha závodními úspěchy. Děti se zapojí do celotáborové hry, hledání pokladu, a mnoho dalších aktivit. 

Děti budou jezdit na hodných koních, převážně amerických plemen, a každé z dětí bude mít přiděleného svého koně po celou dobu tábora o kterého se budou starat. 

Ubytování je přímo na ranči v hezkých pokojích. Po celou dobu tábora je zajištěn pitný režim a jídlo 5x denně - výborná domácí kuchyně SHR. Mimo koní se na ranči nachází i mnoho dalších zvířat se kterými děti přijdou do styku, máme kozy, husy, kachny, králíky, a další drobotinu. Jako každý rok očekáváme narození hříbátek.

Cena tábora je 5000,-Kč. 

Členové SHR 4500,-Kč.

V případě zájmu je níže k dispozici přihláška a další informace k táboru. Další informace sdělíme na tel. 731052148 nebo na mailu shrkninice@seznam.cz, či fb Lucie Niklová.

Na všechny táborníky se těší Smiling team.

 

INFORMACE K LETNÍMU TÁBORU 2019

Pořadatel: Smiling Horse Ranč Knínice, Niklův Dvůr

Adresa tábora: SHR Knínice 111, Ústí nad Labem 40002

Odjezd a příjezd na tábor:

Příjezd vždy v neděli v 17.00 hodin, odjezd vždy v sobotu ve 12.00 hodin.

Odpovědní vedoucí: Lucie Niklová, mob.: 731052148, shrkninice@seznam.

Cena a termín: 5000 Kč, členové SHR 4500,-Kč. V ceně tábora je zahrnuta strava, nocleh v pokojích v domě po 3-5dětech v pokoji, celodenní péče a vše s táborem související, zapůjčení koní a vybavení. Tábor začíná příjezdem a končí odjezdem z areálu tábora.

Další informace: www.smilinghorseranch.cz další dotazy - shrkninice@seznam.cz a na výše uvedených telefonech.

Závazná přihláška: Vyplněnou přihlášku zašlete na emailovou adresu shrkninice@seznam.cz Přihlášky zasílejte nejpozději do 30.2. 2019. O přijetí dítěte na tábor vás budeme informovat.

Úhrada: Platby, prosíme, zasílejte na náš účet č. 2300254853 / 2010 (Fio banka a.s.). Variabilní symbol – uveďte datum narození dítěte ve tvaru ddmmrrrr a do poznámky napište jméno dítěte – NUTNÉ!!! (Např. variabilní symbol 01061995 u dítěte narozeného 1. 6. 1995., zpráva pro příjemce „Jméno a příjmení“). Platbu zasílejte do 10ti dnů od zaslání přihlášky. Každou platbu na vyžádání potvrdíme na email uvedený v přihlášce. Pokud budete potřebovat fakturu pro zaměstnavatele, napište nám tuto informaci již do přihlášky a my Vám ji zašleme opět na Váš email.

Věk dětí: Na tábor přijímáme děti, které v tomto kalendářním roce dosáhnou min. věku 6 let a max. věku 17 let.

Kapacita tábora: maximálně 11 dětí.

Stravování: 5x denně. Jedná se o stravování domácího typu, které je vhodné pro děti. Po příjezdu do tábora je připravena svačina a následně večeře, proto dětem nedávejte větší zásoby jídla na cestu, pouze malou svačinu a pití. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Program tábora: Minimálně 1x denně jízda na koni, většinou 2x denně. Děti o koně i pečují, krmí, čistí, pracují se hříbátky atp. Při příznivém počasí plavení koní v našem rybníce, nebo celodenní výlet s koňmi na koupání - pro starší 13.let. Návštěva ZOO, táborová hra, hledání pokladu, táborák, noční hra a mnoho dalšího.

Doporučujeme: Doporučujeme dítě připojistit proti pádu z koně.

Návštěvy rodičů: Nedoporučujeme. Berte prosím v potaz psychiku malých dětí, které rodiče nemohou navštívit.

Finance na vstupné do ZOO: 170,-Kč - bude vybíráno při příjezdu na tábor - doprava do zoo, vstupné, vláček.

Kapesné: Na výlet do zoo doporučujeme kapesné ve výši 300 - 500 Kč.

Při příjezdu na tábor nezapomeňte odevzdat: prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte, souhlas zákonných zástupců dítěte o absolvování jezdeckých aktivit, posudek lékaře o zdravotní způsobilosti k účasti dítěte na dětském táboře (je možné akceptovat posudek, který byl použit např. na školu v přírodě. Posudek platí 12 měsíců od data vystavení, jeho platnost však nesmí skončit dříve než den po skončení tábora), kopii průkazky zdravotní pojišťovny nebo její originál


 

Doporučený seznam věcí na tábor

Na tábor je zakázáno s sebou brát elektronické hry, audio přístroje, drahé hodinky, řetízky, prstýnky, náušnice, MOBILNÍ TELEFONY! a další cenné předměty. Za tyto osobní věci si každé dítě ručí samo. V případě ztráty či poškození neponese organizátor ani vedení tábora žádnou odpovědnost.

Doporučený seznam věcí na tábor (možno vlepit do kufru):

OBLEČENÍ: OSTATNÍ: 7 x spodní prádlo ručník, osuška + osuška k vodě 10–12 x ponožky slabé hygienické potřeby (kartáček, pasta, sprchový gel nebo 2 x ponožky silné mýdlo, šampón, hřeben, žínka) 6 x triko krátký rukáv kapesníky 3 x triko dlouhý rukáv sluneční brýle 4 x mikina opalovací krém 5 x tepláky šátek 5 x šortky baterka + baterie 1 x šusťáková bunda + šusťáky dopisní papíry, známky 1 x bunda psací potřeby, pastelky, nůžky, blok 1 x pláštěnka knížka, hra, hračka 1-2 x oblečení na spaní, 1 x plavky, 1 x čepice proti slunci 1 x přezůvky batoh na výlety!!! 1 x sandále uzavíratelnou láhev na pití (nejlépe cykloláhev) 1 x pevná obuv turistická 1 x sportovní obuv k ježdění na koni, 1 x holínky, helma na koně či na kolo, ochranná jezdecká vesta (doporučujeme), repelent, menší děti rukávky do vody a další dle uvážení rodičů.


ZKOPÍRUJTE SI PROSÍM A VYPLŇTE

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA na letní jezdecký tábor v Knínicích 2019

Příjmení a jméno dítěte:

Datum narození:

Bydliště:

PSČ:

Zdravotní pojišťovna:

Termín tábora: 

Poznámka k přihlášce:

Faktura ANO x NE: pokud ano, vyplňte fakturační adresu, např. zaměstnavatele:

 


 

Zákonný zástupce dítěte (prosíme o vyplnění vč. telefonu i emailového spojení = DŮLEŽITÉ!)

Příjmení a jméno:

Tel.:

Email.:

Další telefonické spojení na rodiče či jiného zástupce v době konání tábora:

Souhlasím s tím, že fotografie či videa mého dítěte, ať již skupinová nebo individuální, mohou být umístěny na internetových stránkách organizátora tábora ANO x NE (zaškrtněte)


 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte (stačí elektronicky - není nutné skenovat - přihlášku podepíšete osobně při příjezdu na tábor)

Tuto závaznou přihlášku zašlete na emailovou adresu: shrkninice@seznam.cz 


Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte ze dne příjezdu na tábor


 

Prohlašuji, že moje dítě:

Datum narození:

Adresa bydliště:

PSČ:

je zdravé a může se zúčastnit letního dětského tábora v Knínicích

U dítěte se projevují alergie na tyto potraviny, léky:

 

Dítě užívá tyto léky (vč. dávkování):

Dítě nesmí užívat tyto léky:

Další upozornění:

 

Dítě je plavec / neplavec (zakroužkujte, nehodící se škrtněte).

Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídil mému dítěti změnu režimu. Dítě nejeví známky akutního onemocnění (průjem, teplota apod.) a orgán ochrany veřejného zdraví (hygienik) ani ošetřující lékař mu nenařídil karanténní opatření. Není mi také známo, že by dítě v posledních čtrnácti dnech přišlo do styku s osobami, které onemocněly přenosnou nemocí nebo mají podezření na přenosnou nemoc či infekci. Dítě je schopno účasti na táboře. Místopřísežně prohlašuji, že údaje uvedené na nástupním listu odpovídají skutečnosti k dnešnímu dni. Jsem si vědom(a) právních důsledků, pokud by uvedené údaje nebyly pravdivé.


 

 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte


Souhlas zákonných zástupců dítěte o absolvování jezdeckých aktivit (podepište v den odjezdu na tábor a odevzdejte při odjezdu)


 

Prohlašuji, že moje dítě:

Datum narození:

Adresa bydliště:

PSČ:

je schopné absolvovat jízdu na koni ve všech chodech v rámci programu letního dětského tábora pořádaného SHR Knínice, že si nejsem vědom(a) žádných zdravotních a ani jiných omezení, které by dítěti znemožňovaly tyto aktivity vykonávat. Prohlašuji též, že jsem si vědom(a), že v případě nedodržení pokynů zodpovědného personálu může ve velice výjimečných případech dojít ke zranění. Pro tyto případy je dítě připojištěno proti pádu z koně.


 


 

V dne podpis zákonného zástupce dítěte

  


ZAŽILI JSME :-)

1. turnus tábor za námi - fota najdete zde: http://evajunova.rajce.idnes.cz/Kninice_tabor_2016/

 

 

Úspěšně za námi - Jezdecké závody 24.5.2015 - parkur, drezura na SHR

V neděli 24.5. se na našem ranči uskutečnili 1. hobby drezurní a parkurové závody. Akce se moc povedla, sešlo se na 35 jezdeckých dvojic anglických i westernových jezdců a mnoho diváků. Všem moc děkujeme za účast, doufáme že jste si závody užili, a že se opět uvidíme na dalších závodech. Velké poděkování patří našemu Smiling teamua samozřejmě poděkování patří i rozhodčí Anežka Svobodová. Fotky pro vás pořídila Veronika Staňková - také děkujeme Emotikona smile

Pro účast na závodech není nutná hobby licence, ani registrace pod stájí. Přijet a závodit může každý. Nejsme členy ČJF.

Srdečně zveme na jezdecké závody na ranči Smiling Horse v Knínicích u Libouchce. 
Vypsané disciplíny: 
1. Jízda zručnosti s vodičem
2. Jízda zručnosti bez vodiče
3. Parkur křížky 40-50cm
4. Parkur 60 na styl
5. Parkur 80 - 90cm

8. Drezura Z1
9. Drezura L1

Ceny: 
1. místo pohár, 1. místo finanční dotace, 1.-6. místo věcné ceny, 1.-3. místo medaile, 1.-6. místo kokardy.

 

Přihláška: zde

PŘIHLÁŠKY PROSÍM POSÍLEJTE NA: SHRKNINICE@SEZNAM.CZ

Startovné:
Disciplíny 1-2 150,-Kč, 1.-3.místo medaile, 1.-6. místo kokarda, 1.-3. místo věcné ceny, 1.-6.místo věcné ceny
Disciplíny 3,8 200,-Kč, 1. místo pohár, 2. a 3. místo medaile, 1.-6. místo kokarda, 1.-6. místo věcné ceny
Disciplíny 4-7, 9 250,-Kč, 1.místo finanční dotace 200,-Kč, 1.místo pohár, 2. a 3. místo medaile, 1.-6. místo kokarda, 1.-6.místo věcné ceny

Rozhodčí: Anežka Svobodová
- účastnice finále KMK ve všestrannosti
- vyskákané S parkur officiální
- drezura S
- military S
Hlasatel: Lucie Niklová
Pořadatel: Smiling Horse Ranch Knínice
Kolbiště parkur: pískové k. 30x60, opracoviště hala 18x25
Kolbiště drezura: pískové k. 20x40, opracoviště 25x20

Pravidla: Jde o hobby závody, vjezd povolen i ve westernovém sedle. Nejsme členy ČJF, tj nemusíte mít žádné registrace, licence atp. Uždění jakékoliv, které je povolené. Sedlo jakékoliv, které je povolené. Oblečení závodní anglické či závodní westernové. Podmínkou je helma - pro westernové jezdce pouze na parkur, drezura možno v klobouku. Chrániče dle uvážení každého jezdce. 
Zdravotní služba: Jitka Štokmanová

1. uzávěrka: 10.5.2015

WRC závody C+D a licence jezdce. Sobota 18. dubna na SHR úspěšně za námi

V sobotu 18. dubna se na ranči Smiling Horse v Knínicích uskutečnili 1. závody pod hlavičkou WRC klubu. Zárověň ráno 10 jezdců skládalo westernovou licenci, a všichni ji úspěšně složili. Následovali závody typu C a D. Velký dík patří skvělému rozhodčímu Jaroslavu Doležánovi který malé i velké jezdce velmi podpořil a pomohl jim radou k pěkným výsledkům. Dále děkujeme i jeho teamu, a dále i celému teamu Smiling Horse ranče. Fotky budou již brzy.