TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • NOVINKA! Ubytování v novém indiánském teepee. V absolutním soukromí, na louce s koňmi vedle lesa. Více informací v sekci Ubytování v teepee.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Niklův dvůr - aneb prodej ze dvora

Zabýváme se také chovem drůbeže, králíků a ryb. V menším množství nabízíme naše produkty, vždy 100% přírodní. 

Nabízíme k prodeji kachňata pekingské kachny

Nabízíme kachňata kachny pekingské v různém stáří, kachny i kačery. Vhodní na maso i na chov. V případě zájmu v kuchyňské úpravě.

Indický běžec

Čerstvě vylíhlá kachňata indického běžce - slimákožrouta - aktuálně k prodeji. 

Křepelky japonské a anglické - 2 denní

K prodeji nabízíme 2 denní křepelky japonské nosné a anglické bílé. Výběr z mnoho kusů, líhneme každých 14 dní. 

Moravský modrý králík - mladé

K dispozici jsou 4 mladí králíci - samice i samci moravského modrého králíka. Jde o hobby chov - netetovaní. Čistokrevní, očkovaní, zdraví. Dále samice bílého králíka. Vhodná na mazlíka nebo na maso. 

Čerstvá vajíčka křepelky

- nabízíme vajíčka křepelky japonské ke konzumaci či do líhně. Křepelky jsou chované v malém množství, a dostávají kvalitní přírodní krmivo. Vajíčka jsou k dispozici vždy v omezeném množství, prosím informujte se na tel. Cena je 3,-Kč za vajíčko.

Přestože je křepelčí vejce asi 5 x menší než slepičí vejce, obsahuje 2,5 násobně víc vitamínu A, 2,8 násobně více vitamínu B1 a 2,2 násobně více vitamínu B2. Křepelčí vejce jsou složena z 33 % žloutku, 59 % bílku a 8 % skořápky. Tloušťka skořápky je udávaná průměrně 0,2 mm. Jsou vyhledávána především pro svoje prokazatelné účinky na zdraví a vitalitu spotřebitele. Pomáhají proti alergiím, problémům s krevním oběhem a dalším civilizačním chorobám.

 

Přírodní mastička z měsíčku lékařského

Nabízíme velmi kvalitní mastičku z měsíčku lékařského, domácí výroby. 

Měsíček obsahuje karotenoidy, silici, triterpenové saponiny, flavonoidové glykosidy, hočiny – calenden, kyselinu salicylovou, vitamín C, pryskyřice, sliz, flavonidy a další.  Patří mezi jednu z nejúspěšnějších  léčivých bylin.

Působení měsíčku je příznivé jak při vnitřní, tak i při vnější aplikaci. Při vnitřním podávání ovlivńuje příznivě játra a žlučník, uplatňuje se při léčení astmatu, při bušení srdce, upravuje menstruaci, hojí záněty, žaludeční vředy, záněty střev. Je velmi vhodný při Crohnově chorobě a  zánětech tlustého střeva.  Působí také mírně sedativně a působí antibioticky. Zásadně je měsíček zajímavý také proto, že jako jedna z mála léčivek vykazuje kancerostatický efekt i při podávání formou čaje a to zejména v oblasti trávicího ústrojí a ženských orgánů.

Měsíček také hojí ušní a oční záněty a je příznivý také při kloktání v dutině ústní.

50g 69,-Kč, 100g 110,-Kč

Přírodní mastička pro koně z léčivých bylinek - zelenka léčivá

Nabízíme velmi kvalitní mastičku vlastní domácí výroby z několika druhů bylinek, vhodnou pro koně i ostatní zvířata. Mastička pomáhá proti zánětům, při zraněních, drobné oděrky, pro zklidnění pokožky. Výborně pomáhá proti dermatofitózám a podobným kožním problémům. Vřele doporučujeme. Testováno na našich koních. Velmi rychlý účinek. Nabízíme menší i větší balení. Vždy na objednávku. Mast je vždy čerstvá. 100% bio. Univerzální bylinková mast s širokým spektrem využití. Ekzém, lupénka, bolesti zad a páteře, hemoroidy, akné, bércové vředy, bolesti svalů, kloubů, křečové žíly, artiritické a revmatické bolesti, záněty, proleženiny, popáleniny, plísně, opary, bradavice, migrény, menstruační bolesti a další.

50g 80,-Kč, 100g 150,-Kč

 

Pampelišková mast

Mastička vlastní domácí výroby. Používá se na bolesti svalů, záněty kloubů a suchou a popraskanou kůži. Pro koně vhodná při kožních problémech a také bradavicích. Opět jde o domácí produkt z naší zahrádky.

100g 100,-Kč.

Při zájmu o jakýkoli produkt z našeho dvora nás prosím kontaktujte na tel či na mail, případně po fb. Rádi vám mastičku, či vajíčka připravíme. Stálý odběr vítán. Tel: 731052148, mail: shrkninice@seznam.cz, či FB Lucie Niklová.

Výborné domácí vánoční cukroví - není aktuální

Již několikátým rokem nabízíme výborné vánoční cukroví. Dělané dle tradičních receptů, z pravého másla a z domácích surovin - domácí vajíčka - slepičí i křepelčí, ořechy, marmelády atp. 
Na výběr je opět z tradičních druhů a to: vanilkové rohlíčky - samozřejmě ručně dělané, linecké slepované polévané čokoládou i bez, máslové sušenky, išlské cukroví, vosí hnízda klasická a máčená, kokosové kuličky, ořechové košíčky, mandlové košíčky, pracny, kokosky, slepované ořechy, rumové kuličky. Je možné si objednat konkrétní druhy cukroví či mix. Převzetí možné přímo na ranči, přpadně dovezu do ÚL,TP,DC, PRAHA LETŇANY, rozvoz zdarma. Příp. pošlu poštou jako křehké. Objednávky přijímám již nyní, odběr cukroví dle domluvy. Cena za 1kg cukroví je 400,-Kč. Objednávky prosím na mail: shrkninice@seznam.cz či tel: 731052148