TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, směs na podporu imunity a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci E-shop.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Koně k prodeji / Horse for sale

Na prodej nabízíme několik zajímavých koní v různých cenových kategorií. Na rekreaci, pro chov a pro sport na nejvyšší úrovni. Koně jsou seřazeni podle ceny od nejnižší po nejvyšší. V případě zájmu o některého z nabízených koní nás neváhejte kontaktovat. Všichni naši koně na prodej mají negativní 5panel testy.

Cena nad 200 tisíc Kč. /  price 9000 - 20000 Euro

My Speedy Gun

Hřebeček nar. 13.3. 2020 Registr AQH i APH. Otec Lil Smokin Gun, matka As Cold As Ice. Velmi nadějný hřebec do nejvyššího reiningového sportu a do budoucna i do chovu. Best pedigree, Gunner, Hollywood, Topsail Whiz. 

Just Mr. Gun

Hřebec, narozen 16.3. 2018. Registr Quarter horse i Paint horse. Barva sorrel overo. Otec Lil Smokin Gun, matka As Cold As Ice - Poland futurity 3YO Non pro level 3&4 champion, Belgium futurity 3yo non pro level 3 reserve champion level 4 3th, Czech futurity 3yo non pro level 3 reserve champion level 4 3th, LTE +5000$. Futurity prospect. 

Hřebeček je obsednut, po základním výcviku ze sedla. Je velmi hodný, obratný, vhodný i do nejvyššího reiningového sportu. K prodeji do sportu i chovu nebo jako luxusní hobby kůň. Prodáme jen do nejlepších rukou. 


Již mají nové domovy

Hollywood Darkness Gun PRODÁNO

Valášek, narozen 8.4. 2018. Registr Quarter horse i Paint horse. Barva bay. Otec Lil Smokin Gun, matka Ima Nowata Delight. Reining prospect. Valášek je ve fázi obsedání a přiježďování. Vhodný do budoucna i pro dítě či juniora. Je velmi hodný, vychovaný a pozorný. Cena dohodou. 

Colonels Rusty Gun - Cookie PRODÁNO

Hřebec, narozen 3.4. 2017. Registr Quarter horse i Paint horse. Barva sorrel. Otec Lil Smokin Gun, matka Holly Majestic Queen. 5 panel test N/N. Prodáme do dobrých rukou, ideálně do sportu, reining prospect. 

Lucky Babychita Gun PRODÁNO

Klisnička nar. 3.5. 2020 Registr APH. Otec Lil Smokin Gun, matka Justalito Dudel Chit. Velmi nadějná kobylka do sportu i na hobby. Sorrel overo, modré oči. Luxusní holčička pro náročné. Matka i otec championi v mnoha nejen westernových disciplínách. Nabízíme ji k prodeji do nejlepších rukou a s předkupním právem. 

Thor Delight Gun PRODÁNO

Hřebec nar. 7.4. 2020 Registr AQH i APH. Otec Lil Smokin Gun, matka Ima Nowata Delight. Největší z letošních hříbat. Bude veliký a mohutný. Slibný jak do sportu tak jako luxusní hobby kůň. Rozumná cena dohodou. 

Lucky Baby Smokingun - PRODÁNO

Klisna AQH a APH - double register, bar. sorrel overo, Nar. 21.4.2015, po otci Lil Smokin Gun po GUNNER, z matky Holly Majestic Queen. 5 panel test N/N. Prodáme do dobrých rukou, reining prospect. Klisna je v reiningovém výcviku u trenéra Lukáše Brůčka. Prodáme jen do sportu.

Smokin Redness Gun - PRODÁNO

Klisna APH, bar. red roan, Nar. 20.5.2015, po otci Lil Smokin Gun po GUNNER, z matky Justalito Dudel Chit. 5 panel test N/N. Prodáme do dobrých rukou, reining prospect, futurity prospect. Prodáme jen do sportu. 

Cowboy Gun - PRODÁNO

Hřebec, narozen 25.4. 2018. Registr Paint horse. Barva bay tovero. Otec Lil Smokin Gun, matka Katie Jack Hickory. Prodáme do dobrých rukou.

White Gun - PRODÁNO


V případě zájmu o některého z koní nás prosím kontaktujte na mail či na tel - viz kontakty. Všichni koně jsou pravidelně očkovaní, odčervení, mají pravidelné korektury kopyt, jsou chovaní pastevně v horském prostředí, a to i v zimě. Rádi vám natočíme video, vyfotíme aktuální fota, koně předvedeme.