TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, směs na podporu imunity a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci E-shop.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

BALANČNÍ MASÁŽE PRO KONĚ

RELAXACE PRO KONĚ

Nabízím masaže koní sportovních i rekreačních. Pracuji dle Kolibové balanční metody, včetně porovnání pohybového aparátu koně a žeber. Po srovnání vám doporučím gymnastické cviky které s koněm můžete procvičovat. 

Dojíždím v okolí Ustí nad Labem, Teplic, Děčína, Prahy. Ostatní místa po domluvě. 

Kolibové Balanční Technika otvírací KBT-O 1,2®

Tyto techniky nahrazují Dornovu metodu, nebo tlakovou Thajskou masáž. Dlouhodobým stresem, věkem nebo špatným pohybem se tělo postupně stahuje, zmenšuje nebo zkracuje v určitých částech těla. Stažení těla zhoršuje krevní a lymfatický oběh, utlačuje nervy a zhoršuje pohyb, dýchání a vnitřní stabilitu těla. Jelikož si tělo tyto bloky postupně vytváří samo (stažením, stářím nebo špatným pohybem) nejde tato příčina lékařsky ani terapeuticky zjistit. Tělo sice není nemocné, ale bolí. Tato technika dokáže tyto bloky rozpustit a okamžitě koni ulevit. KBT je vhodné aplikovat 1x - 2x ročně, či dle potřeby.