TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • Již je možné si rezervovat vaši dovolenou u nás na ranči například v indiánském teepee. V absolutním soukromí, na louce s koňmi vedle lesa. Více informací v sekci Ubytování v teepee.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

BALANČNÍ MASÁŽE PRO KONĚ

RELAXACE PRO KONĚ

Nabízím masaže koní sportovních i rekreačních. Pracuji dle Kolibové balanční metody, včetně porovnání pohybového aparátu koně a žeber. Po srovnání vám doporučím gymnastické cviky které s koněm můžete procvičovat. 

Dojíždím v okolí Ustí nad Labem, Teplic, Děčína, Prahy. Ostatní místa po domluvě. 

Kolibové Balanční Technika otvírací KBT-O 1,2®

Tyto techniky nahrazují Dornovu metodu, nebo tlakovou Thajskou masáž. Dlouhodobým stresem, věkem nebo špatným pohybem se tělo postupně stahuje, zmenšuje nebo zkracuje v určitých částech těla. Stažení těla zhoršuje krevní a lymfatický oběh, utlačuje nervy a zhoršuje pohyb, dýchání a vnitřní stabilitu těla. Jelikož si tělo tyto bloky postupně vytváří samo (stažením, stářím nebo špatným pohybem) nejde tato příčina lékařsky ani terapeuticky zjistit. Tělo sice není nemocné, ale bolí.