TRAIN-ART s.r.o. - Digitální Plzeň

Novinky

  • První kolekce bylinek pro koně je na světě! Nakoupit u nás nově můžete bylinky na podporu metabolismu, kašlík, vánoční směs a mnoho dalších 100% přírodních směsí pro koně. Více v sekci Bylinky s láskou.

  • Nabízíme připouštění hřebcem Lil Smokin Gun. Nejlepší reiningový hřebec v ČR. Více v sekci Plemenný hřebec.

  • Nabízíme krásné ustájení vašich koní. Boxové i pastevní. V nepřízni počasí krytá jezdecká hala! Více informací najdete v sekci Ustájení koní.

Bylinky pro koně s láskou nový E-SHOP

http://www.bylinkyslaskou.cz

Nabízíme k prodeji 100% přírodní bylinkové směsi pro koně. V bio kvalitě.

Bylinné směsi jsou namíchány dle potřeb koní, jsou bez jakýchkoli přidanných látek. Směs se zkrmuje v suchém stavu, nebo se připraví odvar či čaj. který se následně vmíchá do krmení. 

Jelikož se snažíme být ekologičtí, je možné zakoupit balení bylinek v krásném kyblíku, a následně si již objednávat bylinky v papírovém plně kompostovatelném pytlíku, který si přesypete do kyblíčku. Vybírat můžete ze směsí k podpoře imunity, na klouby, a další klasické směsi. Novinkou jsou originální SHRHerbs směsi VÁNOČNÍ BYLINKY S JABLKY a SILVESTR V KLIDU. Obě směsi jsou speciálně vyvinuté k podpoře organismu v zimním období. Vánoční bylinky s jablky je jako chuťovka pro koně, může se zkrmovat jako odměna, či přidávat do krmení. Oslní vás jeho krásná vůně se skořicí a jablíčky. Speciální směs SILVESTR v klidu, pomůže vašemu koni prožít Silvestrovské veselí, v klidu a bez zbytečného stresu. 

Cena nabízených produktů je bez 10% slevy. Sleva vám bude odečtena od aktuální ceny. Doprava ZDARMA je pro všechny bylinné směsi z naší kolekce SHRHerbs. Akce platí od 5.10. - 31.10. 2020.

ČERVÍK

SHRHerbs bylinná směs proti červům a pro posílení střevní mikroflory 700g.    cena 460,-Kč

Směs obsahuje 100% bylinné složky bez přidaných látek. Pozitivně působí na sliznici začerveného střeva. Směs není náhradou pravidelného odčervování, ale je jeho vhodným doplňkem. 

Dávkování: Pro dospělé koně 50g na den, pro pony a malé koně 25g na den. Suchou směs přimíchejte do krmení nebo uvařte odvar. Doporučujeme krmit 7 dní, poté 7dní vynechat a opět 7 dní bylinky podávat. Složení: corylus folium, cynosbasti fructus, menthae pip folium, thymi herba.

IMUNITA

Bylinná směs pro posílení imunity 840g.                 cena 549,-Kč

Směs obsahuje 100% bylinné složky bez přidaných látek. Je vhodná pro jarní a podzimní kůry. Pomáhá stimulovat imunitní systém, zbavuje tělo barkteriálních, virových i plísňových infekcí. Probouzí v těle sebeobranné mechanismy, dodává tělu důležité vitamíny, a zvyšuje odolnost organismu proti chčipce a nachlazení.

Dávkování: Pro dospělé koně 35g na den, pony a hříbata 17g na den. Směs zalijte horkou vodou, nechte odstát a poté vmíchejte do krmení, může se zkrmovat i v suchém stavu. Podávejte vždy 3 týdny a 1 týden pauza. Doporučujeme podávat kůru po dobu 2 měsíců, tj 2 balení na jarní a 2 balení na podzimní kůru. Složení: echynacea herba, solidaginis herba, eleuthorococi radix, fructus cynobasti, cinamon cortex, menthae pip,herba plv.subs. 

PRO ZDRAVÉ KLOUBY

100% bylinná směs pro zdravé klouby 840g.               cena 549,-Kč

Směs bylin je vhodné podávat při potížích s pohybovým aparátem koně, či jako prevenci pro koně v zátěži a ve stáří. Tato bylinná směs podporuje výživu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání. Zmírňuje bolestivost a celkově zlepšuje kondici a fyzickou výkonnost koní.

Dávkování: Pro dospělé koně 30g na den, pony a hříbata 15g na den. Směs přidejte suchou do krmení nebo udělejte odvar. Doporučujeme podávat po dobu 2 měsíců. Tj 2 balení SHRHerbs Klouby. Složení: equiseti herba, cynobasti fructus, salix cortex, solidaginis herba bio.

VÁNOČNÍ BYLINKY S JABLKY

Směs obsahuje 100% bylinné a ovocné složky bez přidaných látek 650g.          cena 399,-Kč

Tato směs podporuje chuť k jídlu, má dezinfekční a antibiotické účinky. Probouzí v těle sebeobranné mechanismy, dodává tělu důležité vitamíny, a zvyšuje odolnost organismu proti chřipkám a nachlazení. Zároveň působí blahodárně na srdce a žaludek, proti křečím a kolikám. 

Dávkování: Pro dospělé koně 30g na den, pro pony a hříbata 15g na den. Směs přimíchejte do krmení. Složení: mali fructus,cinamon cortex, melissae folium.

SILVESTR V KLIDU

Silvestrovská antistresová směs pro koně 560g.     cena 399,-Kč

Směs obsahuje 100% bylinné a ovosné složky bez přidanných látek. Tato unikátní směs je vhodná pro koně všech věkových kategorií. Doporučujeme začít podávat alespoň 2 týdny před vítáním Nového roku. Bylinky mají blahodárné účinky a sedativní efekt na nervovou soustavu, a zklidňují i vegetativní systém. To znamení že se směs může podávat i při mírných kolikách a celkovém neklidu. Bylinky jsou vhodné podat koni i před nástupem do přepravníku či dlouhou cestou, či jiných zneklidňujících situacích.

Dávkování: Pro dospělé koně 40g na den, pro pony a hříbata 20g na den. Směs se může podávat suchá nebo jako odvar. Složení: melissae folium, lavandula flos, passiflora herba, matricariae flos.

METABOLISMUS

Bylinky pro podporu metabolismu 630g         cena 399,-Kč

Vybraná směs bylin obsahuje podíl přírodního chromu. Chrom podporuje metabolismus uhlovodíků, to znamená především vstřebávání cukru. Tráva a obilí obsahují obvykle příliš mnoho cukru a to může vést k nadváze koní. Pokud se k tomu přidá ještě nedostatek stopového prvku chromu, sníží se tolerance glukózy a to může vést k dalšímu tloustnutí nebo ke ztížení procesu hubnutí. Doporučujeme krmit rizikovým skupinám koní (obézní, v minulosti schvácení, IR, EMS) v období vysoké cukernatosti trav.

Dávkování: Pro dospělé koně 30g na den, pro pony a hříbata 15g na den. Podávejte suché, zamíchané do krmiva. Složení: myrtilli fructus, capsela bursae pastoris herba,trigonella semen,urticae folium, cinamon cortex

Přírodní mastička pro koně z léčivých bylinek - měsíčkové pohlazení

Nabízíme velmi kvalitní mastičku z měsíčku lékařského, domácí výroby. 

Měsíček obsahuje karotenoidy, silici, triterpenové saponiny, flavonoidové glykosidy, hočiny – calenden, kyselinu salicylovou, vitamín C, pryskyřice, sliz, flavonidy a další.  Patří mezi jednu z nejúspěšnějších  léčivých bylin.

Působení měsíčku je příznivé jak při vnitřní, tak i při vnější aplikaci. Při vnitřním podávání ovlivńuje příznivě játra a žlučník, uplatňuje se při léčení astmatu, při bušení srdce, upravuje menstruaci, hojí záněty, žaludeční vředy, záněty střev. Je velmi vhodný při Crohnově chorobě a  zánětech tlustého střeva.  Působí také mírně sedativně a působí antibioticky. Zásadně je měsíček zajímavý také proto, že jako jedna z mála léčivek vykazuje kancerostatický efekt i při podávání formou čaje a to zejména v oblasti trávicího ústrojí a ženských orgánů.

Měsíček také hojí ušní a oční záněty a je příznivý také při kloktání v dutině ústní.

50g 130,-Kč, 100g 210,-Kč

Přírodní mastička pro koně z léčivých bylinek - zelenka léčivá

Nabízíme velmi kvalitní mastičku vlastní domácí výroby z několika druhů bylinek, vhodnou pro koně i ostatní zvířata. Mastička pomáhá proti zánětům, při zraněních, drobné oděrky, pro zklidnění pokožky. Výborně pomáhá proti dermatofitózám a podobným kožním problémům. Vřele doporučujeme. Testováno na našich koních. Velmi rychlý účinek. Nabízíme menší i větší balení. Vždy na objednávku. Mast je vždy čerstvá. 100% bio. Univerzální bylinková mast s širokým spektrem využití. Ekzém, lupénka, bolesti zad a páteře, hemoroidy, akné, bércové vředy, bolesti svalů, kloubů, křečové žíly, artiritické a revmatické bolesti, záněty, proleženiny, popáleniny, plísně, opary, bradavice, migrény, menstruační bolesti a další.

50g 150,-Kč, 100g 250,-Kč

Sušené řezané květy měsíčku lékařského 1kg v bio kvalitě

Bylinka vhodná pro dušné koně.   cena jen 399,-Kč, poštovné ZDARMA

Měsíček je univerzální léčivkou, používá se vnitřně i zevně. Je vhodný při potížích s játry, při astmatu a dušnosti koní. Má hojivé účinky při drobných rankách,oděrkách, popáleninách, při zánětech v hubě a oku, působí pozitivně při hnilobě v kopytech. Pro dospělého koně 50g (hrst) bylinek zamícháme do krmení. Ideálně zkrmujeme 2-3měsíce. 1 balení je na 20dní. 

 

 

 

Kašlík - léčivý čaj 30g a 100g

Směs bylin speciálně namíchaná při problémech horních cest dýchacích.  cena je 50,-Kč/30g a 130,-Kč/100g

Čaj vhodný při problémech s kašlem, a rýmou, celkovému nachlazení. Čaj je složen pouze z bylinek, bez přidanných látek. Bylinky obsažené v této směsi usnadňují odkašlávání, a rozpouštějí hlen. Napomáhají při zánětech průdušek, horních cest dýchacích a zklidňují podrážděnou sliznici. Slouží jako podpůrná léčba při akutních i chronických onemocnění dýchacích cest.

Dávkování: 1,5g (KL) přelijte horkou vodou, nechte 10minut vyluhovat. Čaj pijte čerství, 3x denně. Užívejte 1 týden. Čaj nesmí užívat těhotné a kojící ženy. Více informací najdete přímo na výrobku. Nekombinujte s dalšími produkty na léčbu kašle. 1 balení Kašlíku SHRHerbs 30g je na 20 nálevů. Složení: ,sambuci flos, plantaginis folium, foeniculi fructus, liquiritiae radix.

 

 

 

Imunita - léčivý čaj 30g a 100g 

Směs bylin speciálně namíchaná k podpoře imunity .  cena je 50,-Kč/30g a 130,-Kč/100g